NOTARIUSZ WARSZAWA

Pełna obsługa w zakresie czynności notarialnych.
Zapraszamy do naszej kancelarii.

Więcej

O kancelarii

Kancelarię założyło dwóch notariuszy – wspólników w spółce: notariusz Marek Hrymak oraz notariusz Daniel Kupryjańczyk.

Notariusz Marek Hrymak – przez kilka lat był sędzią w VII Wydziale Gospodarczym Sądu Rejonowego dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie, wcześniej orzekał jako referendarz sądowy w VI Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Pruszkowie. Twórca komentarza do ustawy – Prawo spółdzielcze oraz ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych. Specjalizuje się w prawie rzeczowym (obrót nieruchomościami) i w prawie spółdzielczym, w szczególności w problematyce spółdzielni mieszkaniowych.

Notariusz Daniel Kupryjańczyk – przez kilka lat był sędzią w VII Wydziale Gospodarczym Sądu Rejonowego dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie. Autor kilkuset publikacji z zakresu prawa gospodarczego i cywilnego. Twórca komentarza do Kodeksu spółek handlowych i ustawy o swobodzie działalności gospodarczej. Współtwórca komentarza do Kodeksu spółek handlowych online oraz podręcznika - Aplikacje prawnicze Ministerstwa Sprawiedliwości. Prowadzi szereg wykładów i szkoleń m.in. przy Centrum Edukacji Zawodowej Resortu Finansów, Fundacji Adwokatury Polskiej oraz przy Izbie Komorniczej w Warszawie. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, w szczególności w prawie spółek.

Notariusze Warszawa Centrum - Śródmieście

Szukaj informacji

2016 © Kancelaria Notarialna Notariusz Marek Hrymak Notariusz Daniel Kupryjańczyk spółka cywilna Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt i realizacja : ITCREATE
U